Chci se také hýbat

Informace o škole

Naše Soukromá škola bojových sportů zahájila činnost dne 1. září 2006. První myšlenka na založení této školy se zrodila v hlavě dlouholeté trenérky juda, Bc. Věry Krásné, současné majitelky Školy. Koncepci tréninků a fungování oddílů judo a ju jutsu sestavila společně se svým pracovním kolegou a kamarádem Bc. Radkem Viktorinem, jehož specializací je trénink bojového umění Ju jutsu. S finančním zajištěním rozjezdu tohoto dnes již velmi úspěšného oddílu, jim pomáhal manžel a osobní trenér Věry, pan Jaroslav Krásný. V současné době s námi cvičí judo přes 90 dětí ve věku od 6 do 15 let.

natka

Judo je jedním z mála sportovních odvětví, které se může pochlubit svojí všestranností. Jde o sport individuální, kde bojuje každý sám za sebe a nelze se schovat za jiné členy družstva. Velkou předností juda je, že zde najde uplatnění jak chlapec, tak i děvče. Nezáleží, zda je hubený nebo silný, malý nebo velký. Trénink juda vede k posílení sebevědomí, rozvoji samostatného myšlení, zvýšení fyzické i psychické kondice.

U dětí a mládeže si naše škola klade za cíl pomáhat při výchově formou mimoškolní sportovní činnosti, vychovat úspěšného sportovce, ale i samostatného a ohleduplného člověka. Děti vedeme k přátelství a vzájemnému respektu. Hlavním kritériem úspěšnosti pro nás není počet medailí, ale dosažená úroveň společenského, sportovního a morálního chování každého jedince.

P1060323

U dospělých je naším cílem oslovit širokou veřejnost a nabídnout jim možnost aktivního odpočinku a přátelského kolektivu. Ženám nabízíme kondiční cvičení žen, kde se věnujeme zpevnění celého svalového korzetu a minimalizování či úplné odstranění různých zdravotních problémů. Pro muže i ženy od 15 let dále nabízíme funkční kruhové tréninky – cvičení na stanovištích a tréninky sebeobrany/judo a box/. Nevyžadujeme žádnou předchozí zdatnost, náročnost cvičení si volí každý sám. Cvičit s námi tedy mohou všichni, muži i ženy, kteří si chtějí formou cvičení zlepšit zdraví, zvýšit sebevědomí, fyzickou zdatnost nebo se jen „protáhnout.“

_DSF7399

V naší škole vedou tréninky a cvičení zkušení a kvalifikovaní trenéři a lektoři s dlouholetou praxí, absolventi Fakulty sportovních studií. Sami jsou bývalí špičkoví sportovci, kteří pracují s mládeží i dospělou populací již řadu let. Preferují individuální přístup se zájmem o rozvoj každého jednotlivce.

vera,radek

Srdečně Vás zveme do našeho přátelského kolektivu a těšíme se na zacvičenou.

Bc. Věra Krásná