Úprava tréninků v červenci: VŠECHNY SKUPINY mají od příštího týdne až do konce měsíce společný - sloučený trénink pouze ve STŘEDU od 17:00 do 18.30. Důvodem je nízká účast ve všech kategoriích. Středy: 8.7., 15.7., 22.7., 29.7. - poslední.

Prosím všechny, kterým na mail nepřišel popis druhého posilovacího tréninku, aby se mi mailem ozvali. Obratem pošlu. A cvičte, prosím.:)

Všem judistům byly poslány maily s info o domácím posilování. Pokud někomu mail nepřišel, napište mi to prosím mailem, já si uložím správnou adresu. Děkuji, trenérka:)

Na stránkách facebook: judo kostice a Věra Krásná New budou videa domácího posilování, které natáčí a vkládá trenér Mirek z judo Kostic. Otevřete a cvičte:):) trenérka

Zkoušky na vyšší KYU - pás proběhnou / snad/ 29.5. a 30.5. Podrobnější informace vyvěsíme později. Domácí příprava: klikněte nahoře na judo-dokumenty a  vyberte barvu pásu, o který se budete ucházet. Pokud mám bílý pás a mám zájem o bílo-žlutý, otevřu tabulku s názvem "5.kyu-žlutý pás a opakuji si pády, učím se techniky SASAE CURIKOMI ASHI, DE AŠI HARAI, OSOTO OTOSHI, O GOSHI+ všechna držení na zemi + názvosloví 1. Pokud chci mít žlutý pás, učím se všechno z této tabulky+ názvosloví 1.

Chci žluto- oranžový pás: tabulka 4.kyu-oranžový pás. techniky:OKURI ASHI HARAI, IPON SEOI NAGE, O UCHI GARI, HARAI GOSHI+ všechna držení na zemi+názvosloví. ORANŽOVÝ PÁS= celá tabulka. U obou - názvosloví 1a 2. + znalost celého žlutého pásu.

Chci oranžovo- zelený: tabulka 3.kyu a vyberu si sám 4 techniky v postoji + 4 techniky na zemi. Vždy z příslušné dvojice technik /př. ashi guruma nebo harai curikomi goshi..../+názvosloví 1,2,3+ znalost celého žlutého a oranžového pásu.

Vyšší pásy pouze celé- ne půlpásy:)

Všechny techniky jsou krásně vidět na youtube, stačí zadat název. Malé odlišnosti sladíme na tréninku.

Pokud nerozumíte nebo cokoliv potřebujete, pište,pište, ráda vysvětlím.  Pokud nemáte ukeho / na kom zkoušet/, cvičte alespoň stínově-sami a studujte na netu.

POZOR:poznám, jestli jste se výuce technik věnovali:):):)

Těšííííím se. trenérka Věra

Nabízím všem rodičům, kteří chodí do zaměstnání a nemají kam dát své děti, jejich hlídání.  Pokud víte o někom, kdo by potřeboval pohlídat děti nebo se jakýmkoliv způsobem postarat o seniora / nákup, léky...../, volejte. Všechno však v opravdové nouzi s ohledem na nařízení vlády.Trenérka

VŠECHNY TRÉNINKY JUDO SE DOČASNĚ UKONČUJÍ.
Vzhledem ke vzrůstající zdravotní krizi nebudou do odvolání probíhat tréninky judo v Břeclavi.
Poslední tréninky proběhnou dnes 12.3.
Děkuji za pochopení:(
Domácí úkol pro judisty: učit se techniky na páskování!!!!

TRÉNINKY JUDO ZATÍM POKRAČUJÍ BEZ OMEZENÍ. Opatření: bude provedena řádná dezinfekce prostor šaten a tělocvičny firmou DDD Krásný / dohoda s ředitelem školy/

V týdnu od  17.2 do 21.2. probíhají jarní prázdniny. tréninky NEJSOU.  Užijte si krááásné volno a možná lyžovačku:) Trenérka

V sobotu 8.2. jedeme na soutěž do Veselí nad Moravou, účast hlaste prosím trenérům, kteří vám sdělí, zda dítě může jet. Rozpis soutěže je na nástěnce v šatně:)

Ve středu 12.2. bude cvičení dětí a rodičů pro kategorii přípravka od 17.00 hod. Prosíme jednoho z rodičů, aby si přišel se svým dítětem zacvičit:) Těěěšííím se:)

V pátek 31.1. bude spojený trénink pro mini i přípravku od 16.30 do 18.00 hod. Důvod-pololetní prázdniny.

Fotky z páskování zveřejníme zde na našich stránkách. Prosím o trpělivost. Všechny děti zkoušku úspěšně složily a opravdu se snažily:):)

V pondělí 29. října probíhají podzimní prázdniny. Trénink judo bude v 17.00 hod.- společný pro obě skupiny A i B.

SKUPINA  / nejstarší mládež/:  pondělí a čtvrtek  18.00 - 19.30 hod.

SKUPINA / žáci/ : pondělí a čtvrtek  16.30 - 18.00 hod.

SKUPINA /přípravka/ : středa a pátek 17.00 - 18.30 hod.

SKUPINA / mini a nové děti/: středa 16.00 - 17.00 hod., pátek 15.30 - 17.00 hod.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PRO DOSPĚLÉ A DĚTI OD 15 LET: pátek 19.00 - 20.00 /kromě prvního pátku v měsíci/

Všem doporučuji

masaze