Zvyšování technického stupně - páskování proběhne v Kosticích v sobotu 13.6. od 9.00 hod.- bílo/žluté, žluté, žluto/oranž., oranžové pásy. Zkoušky na vyšší pásy proběhnou v sobotu 11.7. od 9.00 hod.,Kostice.

Děti, které půjdou ke zkouškám v sobotu 13.6. dostanou na tréninku lístečky. Děti, které lístečky nedostanou, ke zkouškám nemůžou jít vzhledem k nízkému věku popř. nedostatečné technické vyspělosti. Děkujeme za pochopení. Nikdo se však nemusí bát postupně budou páskovat všechny děti:)

Od pondělí 18.5. probíhají tréninky v normálním režimu-každá skupina 2x v týdnu.  Termín zkoušek - páskování oznámíme během 14 dnů.

Rozvrh tréninků od pondělí 11.5. / zachovali jsme tréninkové dny a časy jednotlivých skupin/:

PONDĚLÍ- dospělí od 18.00 hod.  / děti a mládež, kteří chodili v pondělí a ve čtvrtek od 18.00 hod./
STŘEDA - přípravka od 17.00 hod.  / děti, které chodili ve středu a v pátek od 17.00 hod./
ČTVRTEK- žáci od 16.30 hod.  / děti, které chodili v pondělí a ve čtvrtek od 16.30 hod./
PÁTEK- mini od 16.00 hod. / děti, které chodili ve středu a v pátek od 16.00 hod./

Tréninky budou probíhat pro každou skupinu zatím pouze dle tohoto rozpisu- 1x týdně, doba cvičení pro všechny skupiny 1,5 hod. S sebou podepsané PROHLÁŠENÍ O NEINFEKČNOSTI, kimono, boty na běh venku, triko na cvičení do tělocvičny / na kondiční přípravu/. Vstup do tělocvičny bez rodičů 15min. před tréninkem, s rouškama, cvičíme bez roušek.

Milí judisté, tak vše dopadlo dobře:) Tréninky začínají v pondělí 11.5. Každá skupina bude mít zatím jeden trénink za týden: pondělí od 18.00 hod.-dospělí, / středa od 17.00 - přípravka /čtvrtek od 16.30 hod.- žáci / pátek od 16.00 mini. VŠECHNY PODMÍNKY A OPATŘENÍ VČETNĚ PROHLÁŠENÍ O ZDRAVOTNÍM STAVU vyvěsíme zde / a budou všem zaslány mailem/ nejpozději v neděli 10.5. Pokud vám nepřijde mail do neděle, napište mi, prosím. Děkuji a mooooc se na vás těšíme.

Prosím všechny, kterým na mail nepřišel popis druhého posilovacího tréninku, aby se mi mailem ozvali. Obratem pošlu. A cvičte, prosím.:)

Všem judistům byly poslány maily s info o domácím posilování. Pokud někomu mail nepřišel, napište mi to prosím mailem, já si uložím správnou adresu. Děkuji, trenérka:)

Na stránkách facebook: judo kostice a Věra Krásná New budou videa domácího posilování, které natáčí a vkládá trenér Mirek z judo Kostic. Otevřete a cvičte:):) trenérka

Zkoušky na vyšší KYU - pás proběhnou / snad/ 29.5. a 30.5. Podrobnější informace vyvěsíme později. Domácí příprava: klikněte nahoře na judo-dokumenty a  vyberte barvu pásu, o který se budete ucházet. Pokud mám bílý pás a mám zájem o bílo-žlutý, otevřu tabulku s názvem "5.kyu-žlutý pás a opakuji si pády, učím se techniky SASAE CURIKOMI ASHI, DE AŠI HARAI, OSOTO OTOSHI, O GOSHI+ všechna držení na zemi + názvosloví 1. Pokud chci mít žlutý pás, učím se všechno z této tabulky+ názvosloví 1.

Chci žluto- oranžový pás: tabulka 4.kyu-oranžový pás. techniky:OKURI ASHI HARAI, IPON SEOI NAGE, O UCHI GARI, HARAI GOSHI+ všechna držení na zemi+názvosloví. ORANŽOVÝ PÁS= celá tabulka. U obou - názvosloví 1a 2. + znalost celého žlutého pásu.

Chci oranžovo- zelený: tabulka 3.kyu a vyberu si sám 4 techniky v postoji + 4 techniky na zemi. Vždy z příslušné dvojice technik /př. ashi guruma nebo harai curikomi goshi..../+názvosloví 1,2,3+ znalost celého žlutého a oranžového pásu.

Vyšší pásy pouze celé- ne půlpásy:)

Všechny techniky jsou krásně vidět na youtube, stačí zadat název. Malé odlišnosti sladíme na tréninku.

Pokud nerozumíte nebo cokoliv potřebujete, pište,pište, ráda vysvětlím.  Pokud nemáte ukeho / na kom zkoušet/, cvičte alespoň stínově-sami a studujte na netu.

POZOR:poznám, jestli jste se výuce technik věnovali:):):)

Těšííííím se. trenérka Věra

Nabízím všem rodičům, kteří chodí do zaměstnání a nemají kam dát své děti, jejich hlídání.  Pokud víte o někom, kdo by potřeboval pohlídat děti nebo se jakýmkoliv způsobem postarat o seniora / nákup, léky...../, volejte. Všechno však v opravdové nouzi s ohledem na nařízení vlády.Trenérka

VŠECHNY TRÉNINKY JUDO SE DOČASNĚ UKONČUJÍ.
Vzhledem ke vzrůstající zdravotní krizi nebudou do odvolání probíhat tréninky judo v Břeclavi.
Poslední tréninky proběhnou dnes 12.3.
Děkuji za pochopení:(
Domácí úkol pro judisty: učit se techniky na páskování!!!!

TRÉNINKY JUDO ZATÍM POKRAČUJÍ BEZ OMEZENÍ. Opatření: bude provedena řádná dezinfekce prostor šaten a tělocvičny firmou DDD Krásný / dohoda s ředitelem školy/

V týdnu od  17.2 do 21.2. probíhají jarní prázdniny. tréninky NEJSOU.  Užijte si krááásné volno a možná lyžovačku:) Trenérka

V sobotu 8.2. jedeme na soutěž do Veselí nad Moravou, účast hlaste prosím trenérům, kteří vám sdělí, zda dítě může jet. Rozpis soutěže je na nástěnce v šatně:)

Ve středu 12.2. bude cvičení dětí a rodičů pro kategorii přípravka od 17.00 hod. Prosíme jednoho z rodičů, aby si přišel se svým dítětem zacvičit:) Těěěšííím se:)

V pátek 31.1. bude spojený trénink pro mini i přípravku od 16.30 do 18.00 hod. Důvod-pololetní prázdniny.

Fotky z páskování zveřejníme zde na našich stránkách. Prosím o trpělivost. Všechny děti zkoušku úspěšně složily a opravdu se snažily:):)

V pondělí 29. října probíhají podzimní prázdniny. Trénink judo bude v 17.00 hod.- společný pro obě skupiny A i B.

Všem doporučuji

Masáže Vital