Zkoušky na vyšší KYU - pás proběhnou / snad/ 29.5. a 30.5. Podrobnější informace vyvěsíme později. Domácí příprava: klikněte nahoře na judo-dokumenty a  vyberte barvu pásu, o který se budete ucházet. Pokud mám bílý pás a mám zájem o bílo-žlutý, otevřu tabulku s názvem "5.kyu-žlutý pás a opakuji si pády, učím se techniky SASAE CURIKOMI ASHI, DE AŠI HARAI, OSOTO OTOSHI, O GOSHI+ všechna držení na zemi + názvosloví 1. Pokud chci mít žlutý pás, učím se všechno z této tabulky+ názvosloví 1.

Chci žluto- oranžový pás: tabulka 4.kyu-oranžový pás. techniky:OKURI ASHI HARAI, IPON SEOI NAGE, O UCHI GARI, HARAI GOSHI+ všechna držení na zemi+názvosloví. ORANŽOVÝ PÁS= celá tabulka. U obou - názvosloví 1a 2. + znalost celého žlutého pásu.

Chci oranžovo- zelený: tabulka 3.kyu a vyberu si sám 4 techniky v postoji + 4 techniky na zemi. Vždy z příslušné dvojice technik /př. ashi guruma nebo harai curikomi goshi..../+názvosloví 1,2,3+ znalost celého žlutého a oranžového pásu.

Vyšší pásy pouze celé- ne půlpásy:)

Všechny techniky jsou krásně vidět na youtube, stačí zadat název. Malé odlišnosti sladíme na tréninku.

Pokud nerozumíte nebo cokoliv potřebujete, pište,pište, ráda vysvětlím.  Pokud nemáte ukeho / na kom zkoušet/, cvičte alespoň stínově-sami a studujte na netu.

POZOR:poznám, jestli jste se výuce technik věnovali:):):)

Těšííííím se. trenérka Věra

 

 

 

Všem doporučuji

masaze

© 2018 Soukromá škola bojových sportů Břeclav