I v době koronavirové na Vás myslíme a tak Vám trenér Michal, připravil lehčí trénink aby se Vám moc nestýskalo. Trénink najdete v sekci    Judo - tréninky.

Pokud  potřebujete potvrzení pro pojišťovnu o platbě judo, kontaktuje prosím pí. Hanku Březovičovou. Děkuji:)

OD DNEŠNÍHO DNE - PÁTEK 9.10. DO ODVOLÁNÍ JSOU TRÉNINKY JUDO ZRUŠENY!!!

Sledujte prosím tyto stránky, ihned, jakmile to půjde, začneme trénovat. Je to opravdu těžké, ale zvládneme to:):) Platby za tréninky si prosím zastavte. Děkuji, děkuji, děkuji. Trenérka Věra

Tréninky judo probíhají i od pondělí 5.10.2020 bez omezení, dle usnesení vlády z 30.9.2020 mají pro trénink výjimku registrovaní sportovci. A to se nás týká:):)
Platba za tréninky probíhá měsíčně, a to i vpřípadě, že se rodiče rozhodnou dítě nechat doma, s požadavkem držení místa v oddíle.
Platba neprobíhá, pokud by tréninky byly úplně zrušeny.
Děkujeme za pochopení - všechno spolu zvládneme:):) Trenérka Věra

V PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ TRÉNINKY NEJSOU.

Tréninky judo dalšího školního roku začínají v PONDĚLÍ 7. září. Žáci a dospělí mají tréninky v pondělí a ve čtvrtek ve stejném čase. Mini : středa a pátek 16.00 - 17.30, Přípravka: středa a pátek 17.30-19.00 hod. Pokud budeme děti přeřazovat do jiné skupiny, zašleme rodičům maily, jinak děti nastupují do stejných skupin jako před prázdninami. V případě dotazů kdykoliv pošlete mail:):):)

Úprava tréninků v červenci: VŠECHNY SKUPINY mají od příštího týdne až do konce měsíce společný - sloučený trénink pouze ve STŘEDU od 17:00 do 18.30. Důvodem je nízká účast ve všech kategoriích a zábavnější:):) trénink. Středy: 8.7., 15.7., 22.7., 29.7. - poslední.

Prosím všechny, kterým na mail nepřišel popis druhého posilovacího tréninku, aby se mi mailem ozvali. Obratem pošlu. A cvičte, prosím.:)

Všem judistům byly poslány maily s info o domácím posilování. Pokud někomu mail nepřišel, napište mi to prosím mailem, já si uložím správnou adresu. Děkuji, trenérka:)

Na stránkách facebook: judo kostice a Věra Krásná New budou videa domácího posilování, které natáčí a vkládá trenér Mirek z judo Kostic. Otevřete a cvičte:):) trenérka

Zkoušky na vyšší KYU - pás proběhnou / snad/ 29.5. a 30.5. Podrobnější informace vyvěsíme později. Domácí příprava: klikněte nahoře na judo-dokumenty a  vyberte barvu pásu, o který se budete ucházet. Pokud mám bílý pás a mám zájem o bílo-žlutý, otevřu tabulku s názvem "5.kyu-žlutý pás a opakuji si pády, učím se techniky SASAE CURIKOMI ASHI, DE AŠI HARAI, OSOTO OTOSHI, O GOSHI+ všechna držení na zemi + názvosloví 1. Pokud chci mít žlutý pás, učím se všechno z této tabulky+ názvosloví 1.

Chci žluto- oranžový pás: tabulka 4.kyu-oranžový pás. techniky:OKURI ASHI HARAI, IPON SEOI NAGE, O UCHI GARI, HARAI GOSHI+ všechna držení na zemi+názvosloví. ORANŽOVÝ PÁS= celá tabulka. U obou - názvosloví 1a 2. + znalost celého žlutého pásu.

Chci oranžovo- zelený: tabulka 3.kyu a vyberu si sám 4 techniky v postoji + 4 techniky na zemi. Vždy z příslušné dvojice technik /př. ashi guruma nebo harai curikomi goshi..../+názvosloví 1,2,3+ znalost celého žlutého a oranžového pásu.

Vyšší pásy pouze celé- ne půlpásy:)

Všechny techniky jsou krásně vidět na youtube, stačí zadat název. Malé odlišnosti sladíme na tréninku.

Pokud nerozumíte nebo cokoliv potřebujete, pište,pište, ráda vysvětlím.  Pokud nemáte ukeho / na kom zkoušet/, cvičte alespoň stínově-sami a studujte na netu.

POZOR:poznám, jestli jste se výuce technik věnovali:):):)

Těšííííím se. trenérka Věra

Nabízím všem rodičům, kteří chodí do zaměstnání a nemají kam dát své děti, jejich hlídání.  Pokud víte o někom, kdo by potřeboval pohlídat děti nebo se jakýmkoliv způsobem postarat o seniora / nákup, léky...../, volejte. Všechno však v opravdové nouzi s ohledem na nařízení vlády.Trenérka

VŠECHNY TRÉNINKY JUDO SE DOČASNĚ UKONČUJÍ.
Vzhledem ke vzrůstající zdravotní krizi nebudou do odvolání probíhat tréninky judo v Břeclavi.
Poslední tréninky proběhnou dnes 12.3.
Děkuji za pochopení:(
Domácí úkol pro judisty: učit se techniky na páskování!!!!

TRÉNINKY JUDO ZATÍM POKRAČUJÍ BEZ OMEZENÍ. Opatření: bude provedena řádná dezinfekce prostor šaten a tělocvičny firmou DDD Krásný / dohoda s ředitelem školy/

V týdnu od  17.2 do 21.2. probíhají jarní prázdniny. tréninky NEJSOU.  Užijte si krááásné volno a možná lyžovačku:) Trenérka

V sobotu 8.2. jedeme na soutěž do Veselí nad Moravou, účast hlaste prosím trenérům, kteří vám sdělí, zda dítě může jet. Rozpis soutěže je na nástěnce v šatně:)

Ve středu 12.2. bude cvičení dětí a rodičů pro kategorii přípravka od 17.00 hod. Prosíme jednoho z rodičů, aby si přišel se svým dítětem zacvičit:) Těěěšííím se:)

V pátek 31.1. bude spojený trénink pro mini i přípravku od 16.30 do 18.00 hod. Důvod-pololetní prázdniny.

Kde nás najdete?

Tělocvična Obchodní Akademie Břeclav